EOKK

EOKK ehk Eesti Ohutus- ja Koolituskeskus on 2009. aastal asutatud stabiilselt arenev ohutuse korraldamisega tegelev ettevõte.

Meie põhitegevuseks on töö- ja tuleohutusalaste teenuste ja toodete pakkumine ning tuletõkketööde teostamine. Läheneme iga kliendi probleemidele ja vajadustele personaalselt ning pakume kliendi vajadustest lähtuvaid terviklahendusi.

Teenuste teostamist juhivad ning nõuetele vastava kvaliteedi eest vastutavad erialase kõrghariduse ja pikaajalise ohutuse korraldamise kogemustega kutsekoolituse läbinud tuleohutusspetsialistid.

Kalju Õunmann ja Ahto Luhamäe

+372 55 629 633
info@eokk.ee

Tuleohutus


+372 5845 1154

Pakume teenuseid alates lihtsast tuleohutusalasest nõustamisest kuni täieliku tuleohutusalase haldusteenuseni välja.

Loe edasi

Tööohutus


+372 55 629 633

Töökeskkonna – ja tööohutusalaste teenuste sisseostmine on soodne ja mugav viis viia ettevõtte töökeskkond õigusaktidega vastavusse.

Loe edasi

Eesti Ohutus- ja Koolituskeskus korraldab erinevaid tuleohutus-, evakueerimis-, töötervishoiu – ja tööohutusalaseid- ning esmaabi väljaõppe koolitusi nii ettevõtetele kui eraisikutele. Koolitusi viiakse läbi klientide juures kohapeal kui ka meie koolituskeskuses. Tulenevalt kliendi soovist on võimalik tellida nii eesti-, inglise- kui ka venekeelne koolituse läbiviimine.

Tuleohutuse tagamine peab algama juba projekteerimise faasis, mis lõppeb vajalike lubade väljastamisega kohaliku omavalitsuse poolt.

X